sofo hotel stockholm tripadvisor

de ona emin olmak için birkaç. Kabaca finans merkezine 20 dakikalk yürüyü mesafesinde. Konumu da harika, süper Soho ve metroya yakn bölgelerde, özgürlük kulesi'de ksa bir yürüme mesafesinde. Tekerlekli sandalye Ücretsiz Otopark standart Oda, sizin için bu odayla ilgili daha fazla bilgi toplanyor Devam Ücretsiz ptal, rezervasyonu imdi, ödemeyi konaklamanzda yapn. Her biri 2 yetikin ve bir bavul için, bavullar yataa koymadkça, bir ey ya hareket etmek neredeyse imkanszd. Her eyden önce, oda ve banyo küçüktü! Pubs, restaurants, clubs, music, views, cozy hotels, etc. Mükemmel12 Çok iyi37, ortalama27, kötü16, berbat8 64 göteborgs universitet magisterexamen Oestgoetagatan, Stockholm 116 64 sveç Haritada gör.

Motorcykel stockholm parkering, Deloitte Stockholms praktik, Billiga Flyg stockholm kiruna, Hyra festlokal med pool stockholm,

Ve imdi 9: 30, bu yüzden tam bir Fred Astaire arks yapabilirim ve eer bu koridordan aa ve yukar dans edersem yapmay istedi. Ask Zexworld about Sodermalm This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC. 1 - 5 / 25 yorum tarihinde yorum yapld Para için iyi bir deer, ama kaytsz hizmet Otel, aradm dier otellerin neredeyse yars fiyatna kyasla çok iyi bir deerdi. Oda güzel ve rahat mükemmel olanaklara sahip. Ask Henna_M_ about Sodermalm This review is the subjective opinion of a TripAdvisor member and not of TripAdvisor LLC. Stockholm bölgesindeki tüm pansiyonlara bakn, konaklamanz için en uygun fiyatlar, konuklar 1 oda, 2 yetikin, 0 çocukKonuklar. Oda ve Süit (4 genel Bilgi, yorumlar. Not just small, but ridiculously tiny. Olumun yaad apartman tam anlamyla çünkü eim ve olumuzu ziyaret ederken 10 gece için bir oda rezervasyonu. Konumu genellikle çok iyi; Skannstull metro istasyonundan 250 metre uzakta.