helsingborgs auktionsverk ab

det mottagning och värdering av klockor och smycken med. Stolar, 6 stycken, konstskinn/kromad metall, 1900/2000-tal. Lördag 11-15.00 vi hjälper er med försäljning av delar eller hela hem efter en kostnadsfri värdering. Skrivbord, teak med svartmålat underrede, 1950-tal. Registrera dig här, vår personuppgiftspolicy finner du här.

helsingborgs auktionsverk ab

Priser frn 300.
I samband med High Chaparral auktionen i Kulltorp, har vi ett exklusivt transportsamarbete med Packbud och Sweakronan.

Glas, keramik eller porslin transporteras ej via postpaket. Spegel, förgylld, gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Utropspris 400 Se alla föremål Har ni frågor och funderingar, kontakta oss. Utropspris 1500 Aktuellt bud. Möjlighet till provkörning finns! Spegel, förgylld, gustaviansk stil, 1900/2000-tal. Model X och Model S som finns på plats tillsammans med personal från.

helsingborgs auktionsverk ab

Ls mer p vra sidor om High Chaparral auktionen. Helsingborgs Auktionsverk AB, helsingborgs Auktionsverk AB är en av totalt 8 auktionshus som håller auktioner i Helsingborg. Både inriktning och prisnivå skiljer bland auktionerna och det kan vara en god idé att i förväg kolla upp vilken typ av auktion som finns i Helsingborg eller i Skåne län. Köp tryggt och enkelt från lokala auktionshus.